Hakkımızda

Açıklama Metni..

İletişime Geçin

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+90 555 555 55 55

[email protected]

Biorezonans tedavisinin desteğini alarak cerrahi müdahale olmaksızın çok daha etkili, sağlıklı ve kalıcı kilo verebilirsiniz.

 

Sağlıklı zayıflamanın olmazsa olmazları sağlıklı bir diyet, hareketli bir yaşam, yeterli su içme ve düzenli uykudur. Yanı sıra biorezonans tedavisinin desteğini alarak çok daha etkili, sağlıklı ve kalıcı kilo verebilirsiniz.

Zayıflama tedavisi için birçok etkenin aynı anda çözümlenmesi gerekir. Çünkü kilo almanın nedeni bir tane olmayabilir, birçok neden bir araya geldiğinde zaten bu kilo alma sorununu yaşarız. Örneğin hormonların dengesizleşmesi, bozulması, hatalı çalışması bir sorundur.

Metabolizmanızın yavaşlaması bir başka sorundur. Psikolojik nedenler bir başka sorundur. Hatta gıda intoleransları bile kilo almada önemli etkenlerden bir tanesidir. Dolayısıyla tedavi ederken de bu multi-faktörel nedenlerin hepsini bir ortadan kaldırmak için hepsine çalışmak lazım. Biorezonans metodu da işte tam anlamıyla böyle bir metot. Biorezonans metodunda hormonel denge sağlanırken diğer taraftan metabolizmasının hızlandırılması desteklenir. Kişiye özel bir beslenme planı hazırlanarak bu metabolizmayı hızlandırmanın hormonel destekle beraber yürümesi sağlanır. Aynı zamanda gıda intoleransları için de en etkili tedavi yöntemlerinin başında biorezonans metodu geliyor. Bir de iştahı azaltıcı tedavi frekanslarını tedaviye eklediğiniz zaman biorezonans metodu zayıflamada önemli bir faktör haline geliyor. Tabii ki kişinin kilo vermek için kararlı ve disiplinli olması bence en önemli faktördür.

Biorezonans ile sağlıklı zayıflama süreci nasıldır?

Biorezonans metodu, fazla kiloların kalıcı olarak giderilmesine büyük ölçüde destek oluyor. Bir spor ve diyet programından farklı olarak doktor gözetiminde kişinin sağlığına yönelik uygulamaların öne çıktığı biorezonans ile sağlıklı zayıflama programı, insülin direncinin dengelenmesi, besin intoleranslarının giderilmesi, iştahın azaltılması, metabolizmanın hızlandırılması, bölgesel zayıflama gibi amaçlara hizmet ediyor.

Bir türlü kilo verememizin sorumlusu vücudumuzdaki iki sinsi ajandan biri olabilir: CandidaAlbicans mantarı ya da AdenoVirüs 36. Zayıflama amacıyla uygulanan biorezonans tedavisi kapsamında bu iki patojene karşı mücadele ediliyor.

Kilo almanın nedenlerinden bir tanesi yaşam biçimi. Sizin günlük harcamanız gereken kalori 2000 iken, siz 3000 kalori alıyorsanız, 1000 kalori kilo fazlasına dönüşüyor. Harcamamız gereken 2000 kaloriyi artırmak, aldığımız 3000 kaloriyi de azaltmak gerek. Bunun için spor şart. Ama bu yapılması gerekenlerden yalnızca bir tanesi. Spor tek başına yeterli değil. Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız. Biorezonans tedavisi ile tüm bunları dengeliyoruz, ayrıca iştah azaltıcı bir tedavi programı uyguluyoruz. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabiliyor. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabiliyorlar. Biorezonans ile bölgesel zayıflama sağlayabiliyoruz.