Hakkımızda

Açıklama Metni..

İletişime Geçin

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+90 555 555 55 55

[email protected]

Biorezonans tedavisi ile alerjileri üç ayda yüzde 90’ı aşkın başarı oranıyla tedavi etmek mümkündür.

Alerji tedavisinde başarı oranı klasik tıpta oldukça düşük iken biorezonans tedavisinde bu oran yüzde 90’ın üzerindedir.

Biorezonans ile alerji tedavisi

Alerji şikayeti ile biorezonans tedavisine başvuran hastalara öncelikle alerji testi uygulanır. Hastadan alınan kan örneğinden hastanın kaç farklı maddeye alerjisi olduğu saptandıktan sonra ana alerjenlere öncelik vererek kişiye özel biorezonans tedavisi başlatılır. Bazen hastanın şikayetçi olduğu alerjinin altında başka alerjenler yatabiliyor ve hasta bunu fark etmemiş olabiliyor. Yapılan alerji testiyle sorunun temelde hangi maddeden kaynaklandığı tespit edilir. Alerjen maddenin tespiti, hastanın bedeninde 6400 alerjen maddenin frekans kodları aranarak yapılır. Biorezonans tedavisi, hastalıklı hücrelere yaydıkları frekansın tam aksi yönde frekans yayarak olumsuzlukları nötrleştirmek mantığına dayanır. Biorezonans tedavisi haftada bir kez, yaklaşık bir saat süren seanslar ile gerçekleştirilir. Yaklaşık 10 – 12 haftanın sonunda iyileşme sağlanır. Bu süre hastanın alerjisi olan madde sayısına göre kısalabilir ya da uzayabilir.

Alerji için biorezonans uygulaması nasıldır?

Biorezonansın alerjik hastalara yönelik terapi programı, biorezonansın temeli olan hastalıklı hücrelere yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak olumsuzlukları nötrleştirmeye dayanıyor. Haftada bir kez, yaklaşık bir saat süren seanslar sonunda ortalama 10 – 12 hafta içinde iyileşme sağlanabiliyor. Bu süre, yapılan kan tahlili sonucunda hastanın alerjisi olduğu anlaşılan madde sayısına göre 1 – 2 hafta daha kısa ya da uzun olabiliyor.

Biorezonans ile tedavi edilen alerji tekrar eder mi?

Bazı vakalarda (yüzde 15 dolayında) tedavi tamamlandıktan sonraki sene hafif de olsa alerji belirtisi görülebiliyor. Afrika’dan toz bulutu geldi gibi haberler duyarız örneğin. Aslında sadece toz gelmez, içinde birçok maddeyi barındıran bir yapı gelir. Ve her yıl gelen tozun içeriği değişiktir. Yeni tozlara karşı da destek terapi seansları uygulanması gerekebilir. Çevre tozları dünya etrafındaki dolaşımını yaklaşık 2-3 yılda tamamlayacağı için bu süre sonunda kalıcı bir tedavi hedeflenebilir. Alerji sorunu ciddi hastalıklara zemin hazırlayabilir. Alerjiler geçiştirmeye gelmez, tedaviye yönelmek gerekir. Alerjisi olanlara çiçek olan yerde, tozlu yerlerde bulunmamalarını, evde hava filtreli süpürgeler, polen filtreli hava temizleyiciler kullanmalarını öneririm. Evcil hayvanları varsa aynı odada uyumamayı tercih etmeliler. Bağışıklık sistemlerini desteklemek için C vitamini kullanabilirler.

Biorezonans ile alerji testi nasıl uygulanır?

Biorezonans metodunda alerji testi diğer metotlara göre daha farklı uygulanır. Alerji testinin birkaç çeşidi var. Bir tanesi provakasyon yöntemi dediğimiz testler. Bu testlerde vücudunuza alerjen maddenin çok küçük dozları enjekte edilerek vücudunuzun tepkisi bakılır. En sık kullanılan yol budur hastanelerde. Bir diğeri şüphelenilen maddelerin antikor seviyesi kanınızda bakılabilir. Örneğin gluten için yapılan anti-gliadin gibi. Biorezonans testinin bunlardan farkı da sadece birkaç damla kan alarak kandaki alerjen maddelerin frekansının taranarak bu frekansların kanda tespiti alerji olduğunu gösterir. Biorezonans bu açıdan çok daha kolay bir test metoduna, aynı zamanda risksiz ve zararsız bir test metoduna sahiptir.

Biorezonans ile alerji nasıl tedavi edilir?

Biorezonans metodunun en etkili olduğu hastalıklar alerji hastalıklarıdır ve alerji tabanlı hastalık gruplarıdır. Örneğin akut alerji, ürtiker, egzama, astım, bronşit gibi temelinde alerjik problemlerin, alerjilerin olduğu hastalıklar biorezonans metodunun en etkili ya da en başarılı yüzdeyle tedavi ettiği hastalık gruplarıdır. Çünkü biorezonans metodunda alerji yapan maddenin atom frekansı dediğimiz o maddeye ait olan frekans kodu tespit edilir ve bu frekans kodunun tersi kullandığımız cihazlarla üretilerek vücuda geri verilir. Tekrarlayan seanslar boyunca da bu alerjik maddenin frekansı vücutta nötrleşir. Bu nereden çıkıyor? Bu vücudumuzun rahatsız olduğu tüm alerjik maddelerin frekans kodunu kaydetmesiyle ortaya çıkıyor. Bir maddeye alerjik tepkimemiz varsa onunla karşılaştığımızda vücudumuzun hafızası onu kaydeder. Biyokimyasal olarak onu kaydetse de o maddenin biofiziksel kodu denen frekans kodunu da kaydeder. Bu o maddenin spesifik özelliğidir. Ters frekans dediğim şey bu maddenin kayıtlı frekansının tersini, yani ayna görüntüsü dediğimiz tam aksi frekansını kullandığımız cihazla üreterek vererek nötrleştirmeye yarar. Bu sayede alerjik maddelerin frekans bilgisi vücuttan silinir. Silindikten sonra da vücudumuz o maddeye karşı bir alerjik reaksiyon geliştirmez. Bu sebeple biorezonans metodu en başarılı olarak alerji ve alerji tabanlı rahatsızlıkları tedavi eder.

Biorezonans ile Alerji Tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın: https://sinanakkurt.com.tr/hizmet/alerji-tedavisi/

Youtube videolarımıza göz atmak için tıklayın: https://www.youtube.com/@DrSinanAkkurt