Hakkımızda

Açıklama Metni..

İletişime Geçin

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+90 555 555 55 55

[email protected]

Hastalıklar kapınızı çalmadan önlem alın, sağlıklı yaşayın, sağlıklı yaş alın.

Dr. Sinan Akkurt Kliniği’nde uygulanan sağlıklı yaşamı sürdürülebilir kılmaya ve hastalıklara yakalanmadan önlem almaya yönelik uygulamaları şu şekilde özetleyebiliriz:

Biorezonansa özel kan testi

Hastanın yaşı değil, hastalığın yaşı önemlidir. Unutmayalım; erken teşhis hayat kurtarır! Vücudunuzda hangi hastalığın frekans kodunun bulunduğunu “biorezonansa özel kan testi” ile öğrenebilirsiniz… Biorezonans yöntemine özgü kan testi ile kanınızda kanser hücrelerinden virüslere, alerjenlerden ağır metallere 6400’den fazla maddenin frekans kodlarının taramasını yaptırarak, hastalıklar ortaya çıkmadan önlemini alabilirsiniz!

Biorezonansa özel kan testinde, vücudunuzda var mı yok mu taraması yapılan 6400 madde şu başlıklarda toplanmaktadır:

– Kanser hücreleri
– Alerjenler
– Besin alerjileri
– Aşı alerjileri
– Virüsler
– Bakteriler
– Parazitler
– Mantarlar
– Kimyasal maddeler
– Ağır metaller
– Çevre toksinleri
– Gıda katkıları

Biorezonans ile sigara bırakma

Sigarayı bırakmak istiyor ama bir türlü yapamıyorsanız üzülmeyin; çünkü sigara bırakma yönünde karar veremeyen pek çok kişiye göre daha iyi bir noktadasınız. Ve asıl iyi haber şu: Sigarayı bırakmak isteyen ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için biorezonans metodunun başarı oranı yüzde 90’dır! Üstelik tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz…

Sigarayı bırakmak istiyor ancak bırakamıyorsanız biorezonans tedavisinden destek alabilirsiniz. Biorezonans metodu ile sigara bıraktırma konusundaki yaklaşımımız şu şekildedir:

  • Hastanın kararlılığı ve bağımlılığının yönleri değerlendirilir; gerektiğinde psikolojik ek uygulamalara yer verilir. Biorezonans ile vücudun enerji dengesi sağlanır, elektromanyetik kirliliğin yarattığı hücresel stres temizlenir.
  • Sigaranın vücut tarafından tanınan kimyasal titreşimi tespit edilir ve biofiziksel olarak tam tersi üretilerek vücuda yollanır. Böylelikle vücuttaki alıcıların nikotin bilgisini unutması sağlanır. Fiziksel bağımlılık yüzde 85 sıfırlanır.
  • Çok nadiren destek programlarıyla yaşanan herhangi bir zorluk çözülebilir. Psikolojik bağımlılık için ise alışkanlıkların nasıl değiştirilebileceği anlatılır ve seans bitirilir.

Biorezonans ile sigarayı bırakabilirsiniz. Biorezonans ile sigarayı bırakan binlerce kişiden biri de siz olabilirsiniz. Unutmayın, sigara başta pek çok kanser türü olmak üzere tüm hastalıkların tetikleyicisidir. Sigaradan kurtulabilirsiniz. Bu mümkün! Önce buna inanın. Biorezonans tedavisi ile tek seansta sigara bağımlılığınızı yenebilirsiniz. Tek seansta başarı oranımız yüzde 90’dır.

Sağlıklı beslenme danışmanlığı, diyetisyen hizmeti

Diyetisyenimiz, kliniğimizin çalışma saatleri dahilinde Pazartesi’den Cumartesi’ye 8.30 – 18.30 saatleri arasında görev başındadır.

Kişiye özel kilo kontrolü
Sağlıklı beslenme programı ve hastaların mevcut tedavi programlarına uyumlu beslenme düzenlerini sağlamak amacıyla Dr. Sinan Akkurt kliniğinde diyetisyen görev yapar. Yaşam şekli, metabolizma hızı, yaşı, kan değerleri, kilo fazlası v.b. değişkenlere bağlı olarak kişiye özel beslenme programı belirleyen diyetisyen, aynı zamanda mevcut tedavisi beslenme düzeni değişikliği gerektiren ya da diyabet, kalp hastalıkları, uyku apnesi, obezite, böbrek hastalıkları, kanser gibi rahatsızlıklar nedeniyle özel beslenme ihtiyacı duyan hastalarımıza sağlıklı beslenme danışmanlığı yapar. Kilo kontrolü ve obezite ile mücadelede en önemli etkenlerin başında gelen beslenme düzeninin doğru şekilde sürdürülmesi konusunda hastalarımızı yönlendirir. Dr. Sinan Akkurt’un gözetiminde gerçekleşen beslenme danışmanlığı hizmeti kapsamında vücut yağ analizi için Tanita 780 MA cihazı ile lenf drenajı, hücre aktivasyonu, daha iyi bir kan dolaşımı, gevşeme mekanizmalarının aktivasyonu, endorfin sinyaller ile ağrı yönetimi gibi beş biyofiziksel çalışma prensibi olan Andumedic 3 Pro Andulasyon cihazını da kullanıma sunuyoruz.

Neden sağlıklı beslenme danışmanlığı alınmalı?
– Sağlıklı beslenme ilkelerinin benimsenmesi ve bunun bir yaşam şekli haline getirilmesi için.
– Kişinin yaş, kilo, metabolizma hızı, kan değerleri, yaşam şekli gibi kendine özgü koşullar çerçevesinde doğru beslenmeyi öğrenebilmesi ve uygulayabilmesi için.
– Kilo kontrolü sağlayarak fazla kiloların getirdiği sağlık risklerini ortadan kaldırabilmek için.
– Kişiye özel ideal kilo miktarının korunabilmesi için.
– Gebelik, emzirme, sporcu beslenmesi, kronik hastalıklarda beslenme gibi özel durumlara ilişkin doğru beslenme programlarının oluşturulabilmesi ve uygulanabilmesi için.

Bağışıklık güçlendirme

Sık sık hastalanıyorsanız bağışıklık sisteminizin güçlendirilmeye ihtiyacı var demektir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, vücudun pek çok hastalıkla başa çıkması için ona destek olmak anlamına gelir. Hepimiz, farkında olmadığımız virüs, bakteri, mantar, parazit gibi oluşumlarla, bunların yanı sıra kullandığımız kimyasal ürünlerin, çevre kirliliğinin, gıda katkılarının vücudumuzda bıraktığı kalıntılarla yaşıyoruz. Bu yüklerden arınarak bağışıklık sistemimizin güçlendirmek adına yardımcı tıp metodu olarak biorezonans tedavisinden yararlanabiliriz.

Elektromanyetik arınma programı

Şehir yaşamı her gün vücudumuza kaldırabileceğinin 1000 katı elektromanyetik dalga yüklüyor! Cep telefonu, uçak, metro, mikrodalga fırın ya da saç kurutma makinası kullanıyor, kablosuz İnternet ağları içinde yaşıyorsanız bağışıklık sisteminiz ciddi risk altındadır. Biorezonansla elektromanyetik kirlilikten arınabilirsiniz.

Vücudumuzun fizyolojik frekans aralığı ortalama 10 Hz’dir. Şehir yaşamında yaygın kullanılan elektronik cihazlar, kablosuz İnternet ve elektrikli ulaşım ağları nedeniyle GHz’ler seviyesinde elektromanyetik akım yükleniriz. Vücudumuzun kaldıramayacağı kadar elektromanyetik kirlilik, oluşturduğu hücresel stres nedeniyle birçok hastalığa davetiye çıkarır. Biorezonans ile bu kirlilikten arınmak mümkündür.

 

Birçoğumuzun iyi beslenmesine, düzenli uyumasına ve spor yapmasına rağmen bitkin düşmesinin en önemli sebeplerinden biri elektrikli ve elektronik aletlerin oluşturduğu elektromanyetik kirliliktir. Yarattığı hücresel stres yoluyla birçok hastalığa zemin hazırlayan elektromanyetik kirlilikten arınmanın en geçerli yollarından biri biorezonans terapisidir.

Biorezonans ile alkol bağımlılığı tedavisi

Alkol bağımlılığını biorezonans metodu ile uyguladığımız seanslarla tedavi ediyoruz. Sigara bağımlılığında da olduğu gibi alkol bağımlılığında biorezonans tedavisi çok etkili bir metoddur. Ancak sigarada tek seansta uyguladığımız sigara bırakma biorezonans tedavisi, alkolde ardışık 5 seans, 5 gündür. Çünkü alkolde bağımlılıkla beraber alkolün vücuda yarattığı başta karaciğere yarattığı toksik etkiler de söz konusudur. Birinci günden beşinci günün sonuna kadar her gün karaciğer detoksu ile birlikte içilen alkol maddesinin biorezonans yoluyla ters frekansı vücuda verilerek vücudun yeni fizyolojik duruma adaptasyonu sağlanır. Ve beş günün sonunda da kişi ilk güne göre ciddi oranda farklı bir fizyolojik yapıya ve yüz hatlarına sahip olur. Ancak unutulmaması gereken en önemli konu, alkol tedavisinde biorezonans tedavisine girecek kişinin kendi öz iradesi ile bırakma kararı vermiş olmasıdır ve net olmalıdır.

Alkol bağımlılığı tedavisinde biorezonans nasıl uygulanır?

Biorezonansın en önemli özelliklerinden bir tanesi vücudumuzdaki hücrelerin frekansının kullanıldığı bir tedavi sistemi olması. Alerji ve diğer patolojik maddelerin de ters frekansları üretilerek vücudumuza veriliyor.

Biorezonans sistemi alkol ve sigarada da işte bu patolojik frekansların tersini verip nötrleştirerek yapılan bir tedavi metodu. Buradaki patolojik madde içilen sigara. Sigaranın yani nikotinin frekansı ters frekans verilerek nötrleştiriliyor ve bu sayede kişinin vücudu hiç sigara içmemiş birinin vücudu gibi oluyor, yani sigara bilgisi sigara frekansı kalmıyor. Alkol de tıpkı buna benziyor. Alkolde de yine içilen alkolün frekansının tersi verilerek vücutta alkolün nötrleştirilmesi ve o frekansın temizlenmesi sağlanıyor. Alkolle sigara arasındaki en önemli fark alkolde içinde bulunan maddeden alkolden ve alkole bağlı olarak alkolün içindeki glukoz miktarına bağlı vücudumuzdaki metabolik değişiklikler. Dolayısıyla alkol tedavisi yaparken sadece ters frekans vermek yetmiyor. Bu hastanın metabolik açıdan değerlendirilmesi, detoksunun yapılması, metabolik açıdan dengelenmesi ve ekstra vitamin mineral takviyesi ve beslenme programı verilmesi gerekiyor. Bu nedenle kliniğimizde alkol tedavisi kişi kararlı olarak geldiğinde beş gün sürüyor. Pazartesi başlar, Cuma günü biter. Ve bu hastalar eğer ki Pazartesi geldiğinde kendilerine aynada bir baktığında Cuma günü itibariyle arada ciddi bir fark olduğunu görürler.