Hakkımızda

Açıklama Metni..

İletişime Geçin

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+90 555 555 55 55

[email protected]

Biorezonans Metoduyla Sigaraya Son

Sigarayı bırakmak istiyor ama bir türlü yapamıyorsanız üzülmeyin; çünkü sigara bırakma yönünde karar veremeyen pek çok kişiye göre daha iyi bir noktadasınız. Ve asıl iyi haber şu: Sigarayı bırakmak isteyen ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için biorezonans metodunun başarı oranı yüzde 90’dır! Üstelik tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz…

Sigarayı bırakmak istiyor ancak bırakamıyorsanız biorezonans tedavisinden destek alabilirsiniz. Biorezonans metodu ile sigara bıraktırma konusundaki yaklaşımımız şu şekildedir:

  •  Hastanın kararlılığı ve bağımlılığının yönleri değerlendirilir; gerektiğinde psikolojik ek uygulamalara yer verilir. Biorezonans ile vücudun enerji dengesi sağlanır, elektromanyetik kirliliğin yarattığı hücresel stres temizlenir.
  •  Sigaranın vücut tarafından tanınan kimyasal titreşimi tespit edilir ve biofiziksel olarak tam tersi üretilerek vücuda yollanır. Böylelikle vücuttaki alıcıların nikotin bilgisini unutması sağlanır. Fiziksel bağımlılık yüzde 85 sıfırlanır.
  •  Çok nadiren destek programlarıyla yaşanan herhangi bir zorluk çözülebilir. Psikolojik bağımlılık için ise alışkanlıkların nasıl değiştirilebileceği anlatılır ve seans bitirilir.
Sinan Akkurt

Unutmayın, sigara başta pek çok kanser türü olmak üzere tüm hastalıkların tetikleyicisidir. Sigaradan kurtulabilirsiniz. Bu mümkün! Önce buna inanın. Biorezonans tedavisi ile tek seansta sigara bağımlılığınızı yenebilirsiniz. Tek seansta başarı oranımız yüzde  85tir.

Biorezonansla tek seansta sigaraya son

Biorezonans metoduyla tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz. Tek seansta başarı oranımız yüzde 90’ın üzerindedir. Yeter ki siz kararlı olun ve destek alın!