Hakkımızda

Açıklama Metni..

İletişime Geçin

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+90 555 555 55 55

[email protected]

Biorezonans Kitabından Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı zayıflama için öncelikle sağlıklı bir bedene sahip olmamız gerektiğini, bununla ilgili risk taşıyan unsurlar ve önerilerimi daha önce pek çok yazımda anlattım. Kilo vermenin en önemli etkenlerinden biri de şüphesiz beslenme şeklimiz.. Biorezonans isimli kitabımda sağlıklı bir yaşam için beslenmemizle ilgili önerilerimizi daha geniş kapsamlı olarak okuyabilirsiniz.Burada da kitabımın “40 adımda sağlıklı bir beden” isimli bölümünden bir özet paylaşmak istiyorum.

İlk olarak “hayatınızdan şekeri çıkarın”! 21 günlük alışkanlık döngüsünü, kendini ödüllendirme gibi kendi çapınızda yöntemler uygulayın ya da gerekiyorsa bununla ilgili profesyonel destek alın. Doğal olarak meyve ve sebzelerden aldığımız şekerin bizim vücudumuz için yeterli olduğunu, rafine beyaz şekerin ise vücudumuzda çeşitli rahatsızlıkları körüklediğini lütfen göz ardı edip bu tatlı tuzağa düşmeyin. Abur cubur ve gereksiz atıştırmalıklardan uzak durun. Mümkün olduğunca doğal ve evde yapılmış ürünlerle beslenmeye çalışın.

Şeker, ekmek ya da benzeri bir bağımlığınız varsa kurtulmak için biorezonans metodundan da destek alabilirsiniz.

Su kilo verdirir

Su içmenin önemi anlatmakla bitmez. Kilo vermek için de su etkilidir. Günde 2,5 litre su içen bir kişi, 45 dakikalık tempolu yürüyüşe eşdeğer oranda kilo kaybeder.

Su vücudun titreşim sağlığında yiyecekten bile önemli bir yere sahiptir ve bağışıklık sistemini güçlendirme konusunda etkindir. Hücreler, etrafı bir çeşit sıvı ile çevrili küçük odacıklardır. Burada yapılan her çalışma sonrası atık çıkar. Hücrelerin atıkları dışarıya, onu çevreleyen bu sıvıya bırakılır. Bu su, atıklarla kirlenir. Ancak siz su içtiğiniz sürece burada bir sirkülasyon oluşturarak bu kirliliği tersine çevirebilirsiniz. Su içtikçe vücudunuz temizlenir.” diyor. Plastik damacana yerine cam şişedeki doğal kaynak sularını tercih etmenizi öneririm.

Zayıflarken toksinlerden arının

Kilo verirken antioksidan gıdalar da size destek olabilir. Favorilerim yaban mersini, çilek, nar, böğürtlen ve kızılcık. Vişne, portakal, kabuğuyla pişirilen yer elması ve kırmızımsı kahverengi patates de aynı güce sahip besinler arasında.

Meyveli yoğurt hem besler, hem tok tutar

Tek başına yoğurt ya da tek başına meyve yediğinizde doymuş hissetmiyorsanız ikisini karıştırmayı deneyin, meyveli yoğurt sizi hem besler, hem de tok tutar. Özellikle bayanların 30 yaş sonrası her gün bir kase yoğurt tüketmeleri gerek.

Kilo verirken direncinizi yitirmeyin

Vücut direncini artırıp bağışıklığı güçlendirmek için de şu besinleri öneririm: Ekinezya, turunçgiller, kuşburnu, brokoli, doğal pekmez, baharatlar, balık, yeşil çay, yumurta.

Kilo vermek için bir programa başladığınızda sakın ama sakın pes etmeyin; önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir. Bir gün yemeği fazla kaçırır ya da hareketsiz kalırsanız ya da diyetinizle ilgili bir sorun yaşarsanız vazgeçmek yerine bir başka gün bunu telafi etmeyi düşünün.

Biorezonans metodu, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeye yardımcı bir tedavidir. Ayrıntılı bilgi için sayfamızı incelemeye devam edin.